Setkávání u čaje – za lepším přístupem k lidem s demencí

Datum publikování: 11.05.2018

Chceme přispět k odbourávání předsudků o osobách s demencí. Proto jsme se v roce 2018 přihlásili k výzvě grantového programu Vy rozhodujete, my pomáháme. A uspěli jsme. Na úspěšný projekt Setkávání u čaje – za lepším přístupem k lidem s demencí, chceme navázat i v roce 2019.

Setkávání u čaje je příležitostí k vzájemnému předávání životních zkušeností z oblasti života s osobou s demencí. Srdečně zveme rodinné příslušníky, osoby blízké, klienty i širokou veřejnost. Podpořme společně seniory v jejich účasti na společenském životě. Pokud přijdete, dozvíte se řadu zajímavých informací o tom, jak předcházet či žít s demencí.

Informace o aktivitách v roce 2018 se dozvíte ZDE. O termínu setkání v roce 2019 budete informováni na webových stránkách a zaměstnanci našeho domova.

VZPOMÍNEJME SPOLEČNĚ: PUTOVÁNÍ

Obdobně jako v předchozích letech, i v roce 2019 jsme se připojili k projektu Vzpomínejme společně. Tématem letošního ročníku je „PUTOVÁNÍ“. Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o své vzpomínky. Co pro Vás znamenalo putování? Jaká místa jste navštívili? Kam a jak jste putovali? Kontaktní osobou je sociální pracovnice Bc. Karolína Švajdová.

T: 596 761 621, E: karolina.svajdova (@) domovkorytko.cz