Setkávání u čaje – za lepším přístupem k lidem s demencí

Datum publikování: 11.05.2018

Chceme přispět k odbourávání předsudků o osobách s demencí. Proto jsme se v roce 2018 přihlásili k výzvě grantového programu Vy rozhodujete, my pomáháme. A uspěli jsme. Na úspěšný projekt Setkávání u čaje – za lepším přístupem k lidem s demencí, chceme navázat i v roce 2019.

Setkávání u čaje je příležitostí k vzájemnému předávání životních zkušeností z oblasti života s osobou s demencí. Srdečně zveme rodinné příslušníky, osoby blízké, klienty i širokou veřejnost. Podpořme společně seniory v jejich účasti na společenském životě. Pokud přijdete, dozvíte se řadu zajímavých informací o tom, jak předcházet či žít s demencí.

O termínu setkání budete informováni na webových stránkách a zaměstnanci našeho domova.

VZPOMÍNEJME SPOLEČNĚ: HUDBA MÉHO SRDCE

Obdobně jako v předchozích letech, i v roce 2018 jsme se připojili k projektu Vzpomínejme společně. Tématem letošního ročníku je „Hudba mého srdce“. Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o své vzpomínky. Co pro Vás v životě znamená a znamenala hudba? Máte uschovaná stará rádia nebo desky? Jaká je hudba Vašeho srdce? V případě zájmu o zapojení se do společného vzpomínání kontaktujte pracovnice volnočasových dílen (596 761 632, dilny@domovkorytko.cz).