Setkávání u čaje – za lepším přístupem k lidem s demencí

Datum publikování: 11.05.2018

Chceme přispět k odbourávání předsudků o osobách s demencí. Proto jsme se přihlásili k výzvě grantového programu Vy rozhodujete, my pomáháme. A uspěli jsme. Podpořte náš projekt Setkávání u čaje. Od 7. května do 4. června máte možnost hlasovat v prodejně Tesco v Ostravě Třebovicích. Při každém nákupu zákazníci obdrží žeton, který následně použijí k hlasování ve speciálních hlasovacích zařízeních u pokladní zóny.

Setkávání u čaje bude příležitostí k vzájemnému předávání životních zkušeností z oblasti života s osobou s demencí. Pozveme rodinné příslušníky, osoby blízké, klienty i širokou veřejnost. Příjemným posezením u čaje podpoříme seniory v jejich účasti na společenském životě. Pokud přijdete, dozvíte se řadu zajímavých informací o tom, jak předcházet či žít s touto nemocí.

VZPOMÍNEJME SPOLEČNĚ: HUDBA MÉHO SRDCE

Obdobně jako v předchozích letech, i v roce 2018 jsme se připojili k projektu Vzpomínejme společně. Tématem letošního ročníku je „Hudba mého srdce“. Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o své vzpomínky. Co pro Vás v životě znamená a znamenala hudba? Máte uschovaná stará rádia nebo desky? Jaká je hudba Vašeho srdce? V případě zájmu o zapojení se do společného vzpomínání kontaktujte pracovnice volnočasových dílen (596 761 632, dilny@domovkorytko.cz).