Život bez bariér

Datum publikování: 16.11.2018

Ve dnech 9. 11. – 12. 11. 2018 se na „Výstavišti Černá louka v Ostravě“ konaly dvě výstavy a to „Život bez bariér“ a „Kreativ“. Součásti výstavy „Život bez bariér“ je i výstava – Senior – Handicap. Na této výstavě se návštěvníci dozvěděli, jak mohou aktivně trávit důchodový věk, jak pomoci handicapovaným vést plnohodnotný život a jaké jsou novinky na trhu s pomůckami pro zdravotně znevýhodněné osoby. Na této výstavě také zaměstnanci našeho Domova Korýtko, prezentovali služby, které domov nabízí a to formou letáčků a výrobků, které vyrobili naši uživatelé. Návštěvníkům se výrobky velmi líbily, rádi by si je zakoupili. Rovněž si zájmem prohlíželi terapeutickou knihu. Rádi se u našeho stánku zastavovali a poslechli si informace o našem domově. Všichni odcházeli nabití informacemi.

Děkuji všem, kteří se této akce zúčastnili a vzorně prezentovali domov Korýtko: Marcela Ondráčková, Kateřina Šindlerová, Kateřina Košařová, Anna Fischerová, Zuzana Prusáková, Josef Chovanec, Petra Pavelková a Karolína Švajdová.

VZPOMÍNEJME SPOLEČNĚ: HUDBA MÉHO SRDCE

Obdobně jako v předchozích letech, i v roce 2018 jsme se připojili k projektu Vzpomínejme společně. Tématem letošního ročníku je „Hudba mého srdce“. Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o své vzpomínky. Co pro Vás v životě znamená a znamenala hudba? Máte uschovaná stará rádia nebo desky? Jaká je hudba Vašeho srdce? V případě zájmu o zapojení se do společného vzpomínání kontaktujte pracovnice volnočasových dílen (596 761 632, dilny@domovkorytko.cz).