PUTOVÁNÍ: Cestovatelská přednáška Zámek Miroslav

Datum publikování: 05.04.2019

Dne 18. 2. 2019 do Domova Korýtko zavítala mnohým známá slečna Kateřina Polínková, aby povykládala uživatelům o jihomoravské Miroslavi. Svou cestovatelskou přednášku věnovala především Miroslavskému zámku, o kterém ví neskutečné množství informací. Slečna Polínková zámkem ještě nedávno prováděla turisty a nedaleko zámku i vyrůstala. Jako vždy byla přednáška obohacena o pečlivě připravenou prezentaci promítanou na zeď a velké množství informačních brožurek, suvenýrů a fotografií. Přednášky se zúčastnilo
8 uživatelů a jedna z uživatelek nám dokonce řekla, že v Miroslavi bydlela její teta. Potvrdilo se, že je svět opravdu malý. Nyní se slečna Polínková nachází v lázních Luhačovice a my doufáme, že nás poté navštíví s další poutavou přednáškou. Uživatelé se už jistě těší!

VZPOMÍNEJME SPOLEČNĚ: PUTOVÁNÍ

Obdobně jako v předchozích letech, i v roce 2019 jsme se připojili k projektu Vzpomínejme společně. Tématem letošního ročníku je „PUTOVÁNÍ“. Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o své vzpomínky. Co pro Vás znamenalo putování? Jaká místa jste navštívili? Kam a jak jste putovali? Kontaktní osobou je sociální pracovnice Bc. Karolína Švajdová.

T: 596 761 621, E: karolina.svajdova (@) domovkorytko.cz