Přeskočit na obsah
logo Ostrava

Vinobraní

Datum publikování: 08.10.2018

Jelikož je sklizeň hroznů v plném proudu, uspořádali jsme v úterý 25.9.2018 tradiční vinobraní. Naše pozvání přijal vinař Ing. Vladimír Hanák, který přijel až z daleké Blatnice pod sv. Antonínkem. Vstupoval do programu povídáním o víně a později také komentovanou degustací přivezených vzorků Chardonnay, Svatovavřineckého a Müller Thurgau. K občerstvení si mohli uživatelé vychutnat pizza croissanty s výborným burčákem, který nám dodal taktéž pan Ing. Hanák.

Hudební doprovod zajistilo Duo Rozmarýn svými lidovými písněmi. Pan Pavel a pan Miroslav spolu hrají již 15 let a hudební inspiraci čerpají převážně z tradičních lidových písní z oblastí Moravy, Čech i Slovenska. Věříme, že se akce našim uživatelům líbila a dobře se bavili. Velice děkujeme všem kolegům, kteří nám pomohli s přípravami i při samotné akci.

VIZE POSKYTOVANÝCH SLUŽEB

Lidským přístupem ke klientům vytváříme vzájemně se obohacující partnerské prostředí, v němž doprovázíme seniory na jejich životní pouti až k poslednímu okamžiku. Bezpodmínečně a nerozlučně.