Tvoření s keramikou pro klienty a jejich blízké

Datum publikování: 14.12.2018

27.11.2018 proběhlo v Domově Korýtko společné setkání uživatelů a jejich blízkých, kteří si společně mohli vytvořit výrobek jenž se stane hmatatelnou vzpomínkou na společně strávený čas. Setkání proběhlo v tvůrčích dílnách Domova, které jsou nově vybaveny keramickou pecí a dalším příslušenstvím pro práci s keramikou. Aktivitu bylo možné realizovat díky projektu „tvůrčí stáří“ financovaného z programu na podporu zdravého stárnutí v Moravskoslezském kraji na rok 2018. Během společně stráveného kreativního odpoledne si lidé povídali, smáli se, vzájemně si chválili své výrobky, jednoduše si užívali vzájemnou blízkost.

Děkujeme paní Zuzaně Neunerové za konzultace ve věci obsluhy keramické pece, využívání technik keramické tvorby při aktivizaci seniorů, včetně ukázkových lekcí s našimi uživateli a aktivizačními pracovnicemi.

VZPOMÍNEJME SPOLEČNĚ: PUTOVÁNÍ

Obdobně jako v předchozích letech, i v roce 2019 jsme se připojili k projektu Vzpomínejme společně. Tématem letošního ročníku je „PUTOVÁNÍ“. Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o své vzpomínky. Co pro Vás znamenalo putování? Jaká místa jste navštívili? Kam a jak jste putovali? Kontaktní osobou je sociální pracovnice Bc. Karolína Švajdová.

T: 596 761 621, E: karolina.svajdova (@) domovkorytko.cz