Přiblížení běžnému způsobu života

Datum publikování: 09.08.2018

NadaceRWE, Život 90 přispěla ke zkvalitnění života uživatelů služby Domov se zvláštním režimem. Díky finančnímu příspěvku ve výši 50.000,- Kč mohou být uživatelé služby aktivně zapojeni do běžných denních činností. Mohou si uvařit nebo upéct jednoduché jídlo, vyprat si a vysušit své osobní prádlo, a to v rámci běžné aktivizace.

Dne 24.7.2018 proběhla kolaudace nového kuchyňského koutu, který byl pořízen z finančních prostředků Nadace RWE, Života 90 se spoluúčastí Domova Korýtko. Uživatelé v dopoledních hodinách poprvé vařili tradiční bramborovou polévku čerstvých hub a domácích surovin. Domácí polévka měla velký úspěch a uživatelé služby se těší na další vaření a pečení.

VZPOMÍNEJME SPOLEČNĚ: PUTOVÁNÍ

Obdobně jako v předchozích letech, i v roce 2019 jsme se připojili k projektu Vzpomínejme společně. Tématem letošního ročníku je „PUTOVÁNÍ“. Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o své vzpomínky. Co pro Vás znamenalo putování? Jaká místa jste navštívili? Kam a jak jste putovali? Kontaktní osobou je sociální pracovnice Bc. Karolína Švajdová.

T: 596 761 621, E: karolina.svajdova (@) domovkorytko.cz