Přeskočit na obsah
logo Ostrava

Pěstujeme v každém věku!

Datum publikování: 22.07.2019

Dne 28.5. 2019 nastal dlouho očekávaný den, kdy přestalo pršet. Plni sil a elánu jsme hned ráno vyrazili  na terasu domova. Čekalo nás sázení květin. Rozdělili jsme  si zeminu, květiny i truhlíky, které byly  pořízené  v rámci projektu Pěstujeme v každém věku“ i nově pořízené truhlíky z prostředků Domova Korýtko.

Dali jsme se do práce, protože  předpověď počasí nebyla příznivá. Se sázením nám pomáhaly děti  z MŠ Šeříkova a společně  jsme  okrášlili  květinami  terasu a  balkony.

Poslední  zahradníky  vyhnal z terasy déšť  a odpolední program s grilováním  klobás jsme přeložili na kácení máje. O pár dnů později  klienti Domova se zvláštním režimem dosadili  trvalkami a letničkami betonové  obrubníky, mobilní  záhony rajčaty, salátem a paprikami. Klienti z C1 osadili již s předstihem nově pořízené mobilní zahrádky.

Naše terasy  a balkony hýří barvami a je nám tu příjemně.

Děkujeme všem, kteří  se  do  této krásné  práce zapojili!

VIZE POSKYTOVANÝCH SLUŽEB

Lidským přístupem ke klientům vytváříme vzájemně se obohacující partnerské prostředí, v němž doprovázíme seniory na jejich životní pouti až k poslednímu okamžiku. Bezpodmínečně a nerozlučně.