Pěstujeme v každém věku

Datum publikování: 02.07.2018

V dopoledních hodinách se sešli na terase Domova Korýtko zaměstnanci a klienti, aby společně osázeli terasu. Byly zde připraveny mobilní truhlíky, květináče, zemina a rostliny. Vše jsme zakoupili z financí získaných z projektu ČSOB Pomáhá regionům – Pěstujeme v každém věku. V tento den přišly i děti z Mateřské školy Výškovická. Místo tvoření se tentokrát zapojily do společného sázení. Děti klientům pomáhaly s plněním truhlíků hlínou a sbíráním ozdobných oblázků v okolí Domova. Výsledkem společné práce bylo zasazení bylinek, květin, ovoce a zeleniny. Za pomoc dostaly děti čokoládové muffiny, které jim upekli klienti služby Domov se zvláštním režimem.

Po obědové pauze se klienti  sešli na terase společně se svými blízkými, kteří také přiložili ruku k dílu. Zavítali k nám i dobrovolníci z projektu MOST. Ke společnému sázení hrála hudba a bylo roznášeno pití.

VZPOMÍNEJME SPOLEČNĚ: PUTOVÁNÍ

Obdobně jako v předchozích letech, i v roce 2019 jsme se připojili k projektu Vzpomínejme společně. Tématem letošního ročníku je „PUTOVÁNÍ“. Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o své vzpomínky. Co pro Vás znamenalo putování? Jaká místa jste navštívili? Kam a jak jste putovali? Kontaktní osobou je sociální pracovnice Bc. Karolína Švajdová.

T: 596 761 621, E: karolina.svajdova (@) domovkorytko.cz