Přeskočit na obsah
logo Ostrava

Oslava MDŽ a Dobrovolnictví na zkoušku

Datum publikování: 24.05.2023

8.3.2023 jsme si nemohli nechat ujít oslavu Mezinárodního dne žen. Naše milé dámy z řad klientek i personálu převzaly kytičku a gratulaci od ředitele domova a vedoucího provozu. Klienti navíc dostali během dne ještě chlebíček a dezert panna cotta.

Na jednotlivých odděleních probíhaly oslavy různě. Například v budově Na Liščině se ženy sešly ke společné alžírské kávě, s likérem a šlehačkou. Kdo měl chuť, mohl si ozdobit květináč ubrouskovou technikou, protože nás brzy čeká zahradničení. Odpoledne zase v budově na Hladnovské proběhla akce Dobrovolnictví na zkoušku, kterou zaštiťuje Dobrovolnické centrum ADRA Ostrava . Dorazilo k nám celkem devět zájemců o dobrovolnictví k seznámení a tvoření jarních dekorací se seniory. Odpoledne proběhlo ve velmi příjemné atmosféře a my jen doufáme, že se k nám tyto milé osoby ještě vrátí. ❤️

VIZE POSKYTOVANÝCH SLUŽEB

Lidským přístupem ke klientům vytváříme vzájemně se obohacující partnerské prostředí, v němž doprovázíme seniory na jejich životní pouti až k poslednímu okamžiku. Bezpodmínečně a nerozlučně.