Návštěva mateřské školky

Datum publikování: 05.04.2019

V pátek 15. 2. 2019 jsme s uživatelkami našeho domova navštívily Mini školku Rodinka, tentokrát v Ostravě-Svinově. Cesta novým Fordem byla víc než pohodová.

Školka se nachází v rodinném domku. Čekalo nás vřelé přivítání od dětí i od paní učitelky. Tady se učitelkám říká teto. Paní učitelky nám nabídly čaj, kávu, muffiny, které pro nás pekly s dětmi.

Děti měly nachystané vystoupení, kdy zpívaly a tančily, do tančení jsme se také zapojily. Poté děti spolu s námi vykrajovaly srdce z linecké těsta, protože návštěva byla v duchu Valentýna. Paní učitelky hned srdíčka upekly, ani jsem nepostřehla kdy, ale podařilo se jim je slepit marmeládou, takže si je uživatelky odvezly s sebou do domova spolu s muffiny a také  s dárečky. Každá uživatelka dostala od dětí velké papírové srdce a společně vytvořily přívěsek z peříček a korálků, na kterých bylo jméno uživatelek. Školku s dětmi obývá i živý pejsek.

VZPOMÍNEJME SPOLEČNĚ: PUTOVÁNÍ

Obdobně jako v předchozích letech, i v roce 2019 jsme se připojili k projektu Vzpomínejme společně. Tématem letošního ročníku je „PUTOVÁNÍ“. Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o své vzpomínky. Co pro Vás znamenalo putování? Jaká místa jste navštívili? Kam a jak jste putovali? Kontaktní osobou je sociální pracovnice Bc. Karolína Švajdová.

T: 596 761 621, E: karolina.svajdova (@) domovkorytko.cz