Přeskočit na obsah
logo Ostrava

Kuželkový turnaj

Datum publikování: 22.07.2019

Letos se kuželkový turnaj konal až v červnu a to 4. 6. 2019 od 9.00 hodin. V napínavém turnaji se utkalo osm domovů a družstvo složené ze zástupců Úřadu městského obvodu Ostrava – Jih. Letos se kuželkového turnaje zúčastnil Mgr. Jan Dohnal, paní Šárka Zubková a paní Mgr. Barbora Cvešperová. Z domovů to pak byl Domov Korýtko, Domov Slunečnice, Domov Vítkov, Domov Sluníčko, Domov Kamenec, Domov Čujkovova, Domov Odry a Charitní dům sv. Václava. Družstva byla tříčlenná. Hrálo se na čtyři kola. Jako první hrálo družstvo složené ze zástupců úřadu, které samozřejmě hrálo mimo soutěžní pořadí, ale vůbec si neudělalo ostudu a nahrálo 106 bodů. Hráčům jsme po celou dobu nabízeli občerstvení, každý hráč i doprovod dostal tvarohový croissant s ovocem, kávu a pití, čokopiškoty či slané mřížky a tyčinky. Turnaj zahájil pan ředitel a poté řekl pár slov i místostarosta pan Dohnal.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích – týmy a jednotlivci, v každé kategorii jsme vyhodnotili tři místa. Také jsme vyhodnotili nejlepšího muže a nejlepší ženu, a kritériem hodnocení byl počet bodů hozených v jednom kole. Na prvním místě v týmech se umístil Domov Sluníčko s počtem bodů 105, na druhém místě se umístil Domov Slunečnice s počtem bodů 104 a na třetím místě se umístil Domov Korýtko, za což jsme velice rádi a děkujeme našim reprezentantům – panu Horáčkovi, paní Vašťákové a paní Janulkové

VIZE POSKYTOVANÝCH SLUŽEB

Lidským přístupem ke klientům vytváříme vzájemně se obohacující partnerské prostředí, v němž doprovázíme seniory na jejich životní pouti až k poslednímu okamžiku. Bezpodmínečně a nerozlučně.