Korýtkovský gastrofestival

Datum publikování: 30.08.2018

Příznivci dobrého jídla a pití si přišli na své v sobotu 25. srpna 2018, kdy Domov Korýtko pořádal Gastrofestival. Slavnost jídla probíhala v odpoledních hodinách v prostorách vestibulu, jelikož bylo venku deštivo.

Stoly se prohýbaly pod různými specialitami jako např. s láskou připravené listové záviny, Wendin anglický jablečný koláč, zmrzlina, jednohubky do hubky a další dobroty, které mohli návštěvníci ochutnávat. V kavárničce se nabízely všechny možné druhy káv a osvěžující limonády. Specialitou gastrofestivalu byla vepřová kýta připravená šéfkuchařem Martinem.

Všichni návštěvníci obdivovali výtvor, který prezentovaly volnočasové dílny a paní Onderková, která vlastnoručně ušila a uháčkovala jídlo, které bylo od pravého téměř k nerozeznání.

K poslechu a k tanci hrál hudebník pan Kajetán Týn a program zpestřilo taneční vystoupení pejsků z Agility Naura Ostrava.

VZPOMÍNEJME SPOLEČNĚ: PUTOVÁNÍ

Obdobně jako v předchozích letech, i v roce 2019 jsme se připojili k projektu Vzpomínejme společně. Tématem letošního ročníku je „PUTOVÁNÍ“. Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o své vzpomínky. Co pro Vás znamenalo putování? Jaká místa jste navštívili? Kam a jak jste putovali? Kontaktní osobou je sociální pracovnice Bc. Karolína Švajdová.

T: 596 761 621, E: karolina.svajdova (@) domovkorytko.cz