Přeskočit na obsah
logo Ostrava

Korýtkovský gastrofestival

Datum publikování: 30.08.2018

Příznivci dobrého jídla a pití si přišli na své v sobotu 25. srpna 2018, kdy Domov Korýtko pořádal Gastrofestival. Slavnost jídla probíhala v odpoledních hodinách v prostorách vestibulu, jelikož bylo venku deštivo.

Stoly se prohýbaly pod různými specialitami jako např. s láskou připravené listové záviny, Wendin anglický jablečný koláč, zmrzlina, jednohubky do hubky a další dobroty, které mohli návštěvníci ochutnávat. V kavárničce se nabízely všechny možné druhy káv a osvěžující limonády. Specialitou gastrofestivalu byla vepřová kýta připravená šéfkuchařem Martinem.

Všichni návštěvníci obdivovali výtvor, který prezentovaly volnočasové dílny a paní Onderková, která vlastnoručně ušila a uháčkovala jídlo, které bylo od pravého téměř k nerozeznání.

K poslechu a k tanci hrál hudebník pan Kajetán Týn a program zpestřilo taneční vystoupení pejsků z Agility Naura Ostrava.

VIZE POSKYTOVANÝCH SLUŽEB

Lidským přístupem ke klientům vytváříme vzájemně se obohacující partnerské prostředí, v němž doprovázíme seniory na jejich životní pouti až k poslednímu okamžiku. Bezpodmínečně a nerozlučně.