Keramická pec

Datum publikování: 08.10.2018

V září 2018 se splnilo přání klientů i zaměstnanců domova.

Volnočasové tvůrčí dílny jsou nově vybaveny keramickou pecí!

Po provedení všech potřebných provozních příprav je keramická  pec připravena k prvnímu výpalu. Klienti Domova Korýtko se tak mohou těšit na práci s keramikou. Přijďte si vyrobit vlastní dekoraci na stěnu, talířek či misku! K seznámení se s novým materiálem i tvůrčím potenciálem připravujeme 3 akce, ke kterým budou přizvány i osoby blízké, dobrovolníci a děti z Mateřské školy, které za našimi klienty docházejí. O konkrétních termínech Vás budeme řádně informovat.

Keramická pec i potřebný materiál byly pořízeny z účelové dotace Krajského úřadu Moravskoslezského kraje v rámci „Programu na podporu zdravého stárnutí v MSK na rok 2018”, projektu „Tvůrčí stáří”.

Těšíme se na první výrobky!

VZPOMÍNEJME SPOLEČNĚ: HUDBA MÉHO SRDCE

Obdobně jako v předchozích letech, i v roce 2018 jsme se připojili k projektu Vzpomínejme společně. Tématem letošního ročníku je „Hudba mého srdce“. Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o své vzpomínky. Co pro Vás v životě znamená a znamenala hudba? Máte uschovaná stará rádia nebo desky? Jaká je hudba Vašeho srdce? V případě zájmu o zapojení se do společného vzpomínání kontaktujte pracovnice volnočasových dílen (596 761 632, dilny@domovkorytko.cz).