Přeskočit na obsah
logo Ostrava

Kavárna u Lidušky

Datum publikování: 22.07.2019

Kavárnu U Lidušky proběhla v našem domově již také loni, protože to byla skvělá akce, rozhodli jsme se, že jí letos zorganizujeme znovu. Ve středu 24. 4. 2019 v dopoledních hodinách do našeho domova zavítala paní Ing. Lenka Linková, koordinátorka projektů Slezské diakonie a koordinátorka tuzemského dobrovolnictví. Paní Linková dovezla s sebou různé druhy kávy
a čaje, také krásné hrníčky, skleničky a konvičky. Za pomocí kolegyň a studentek, které jsou u nás na praxi, jsme nachystaly stoly a ubrusy, které paní Linková vyzdobila vázičkami a světýlky, připravily jsme drobné občerstvení a také potřeby pro tvoření. Protože se blížilo Stavění Máje, potřebovali jsme vyrobit výzdobu terasy. Proto jsme se pustili do stříhání, lepení a vázání výzdoby či kompletování barevných kytiček a u toho si pochutnávali na vynikající kávě.

VIZE POSKYTOVANÝCH SLUŽEB

Lidským přístupem ke klientům vytváříme vzájemně se obohacující partnerské prostředí, v němž doprovázíme seniory na jejich životní pouti až k poslednímu okamžiku. Bezpodmínečně a nerozlučně.