Přeskočit na obsah
logo Ostrava

Kácení máje

Datum publikování: 22.07.2019

Měsíc utekl jako voda a my jsem se ve čtvrtek 30. 5. 2019 sešli, abychom pokáceli májku. Bohužel nám opět nepřálo počasí, proto akce probíhalo ve vestibulu, ale prostředí neubralo na kvalitě akce a všichni se dobře bavili. Májku nám skáceli pánové z údržby, za což jim moc děkujeme.

Na této akci zazpívali uživatelé domova spolu se Základní školou Březinka. Byla to jejich generální zkouška. Obzvlášť pány okouzlily slečny taneční skupiny Hazard svým tanečním vystoupením. Celé odpolednem nám hrál a zpíval pan Zdeněk Krásný, se kterým si naši uživatelé rádi zazpívali známé písně. Všichni si mohli pochutnat na opékané klobásce, makovém či tvarohovém koláčku a dát si k tomu dobrou kávu.

Děkuji všem, kteří se na organizaci této akce podíleli a děkuji také paní Karle, která nám opékala na terase klobásky, ale bohužel na ni klobáska nezbyla a proto nemohla ochutnat, jaké byla.

VIZE POSKYTOVANÝCH SLUŽEB

Lidským přístupem ke klientům vytváříme vzájemně se obohacující partnerské prostředí, v němž doprovázíme seniory na jejich životní pouti až k poslednímu okamžiku. Bezpodmínečně a nerozlučně.