FIREMNÍ DOBROVOLNICTVÍ

Datum publikování: 10.04.2018

Již od roku 2012 spolupracujeme v rámci firemního dobrovolnictví s pracovníky ArcelorMittal Ostrava, kteří přicházejí za našimi seniory vždy jednou ročně na celý den. Vytvářejí společně vánoční výzdobu, přání a jiné předměty týkající se Vánoc a adventu. S našimi klienty si také povídají o každodenních starostech a radostech. Již dvakrát nás rovněž navštívil generální ředitel ArcelorMittal.

V roce 2018 jsme navázali spolupráci s firmou KPMG Česká republika, s.r.o. V rámci akce nazvané DobroDen navštívili a doprovodili zaměstnanci firmy klienty obou služeb mimo domov. Někteří využili nabídky a zařídili si potřebné záležitosti, jako oprava hodinek, jiní šli na procházku – vychutnat příjemné slunné počasí, nebo posedět do hospůdky. Protože byla akce přínosná pro všechny zúčastněné, těšíme se na další spolupráci.

VZPOMÍNEJME SPOLEČNĚ: PUTOVÁNÍ

Obdobně jako v předchozích letech, i v roce 2019 jsme se připojili k projektu Vzpomínejme společně. Tématem letošního ročníku je „PUTOVÁNÍ“. Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o své vzpomínky. Co pro Vás znamenalo putování? Jaká místa jste navštívili? Kam a jak jste putovali? Kontaktní osobou je sociální pracovnice Bc. Karolína Švajdová.

T: 596 761 621, E: karolina.svajdova (@) domovkorytko.cz