Přeskočit na obsah
logo Ostrava

FIREMNÍ DOBROVOLNICTVÍ

Datum publikování: 10.04.2018

Již od roku 2012 spolupracujeme v rámci firemního dobrovolnictví s pracovníky ArcelorMittal Ostrava, kteří přicházejí za našimi seniory vždy jednou ročně na celý den. Vytvářejí společně vánoční výzdobu, přání a jiné předměty týkající se Vánoc a adventu. S našimi klienty si také povídají o každodenních starostech a radostech. Již dvakrát nás rovněž navštívil generální ředitel ArcelorMittal.

V roce 2018 jsme navázali spolupráci s firmou KPMG Česká republika, s.r.o. V rámci akce nazvané DobroDen navštívili a doprovodili zaměstnanci firmy klienty obou služeb mimo domov. Někteří využili nabídky a zařídili si potřebné záležitosti, jako oprava hodinek, jiní šli na procházku – vychutnat příjemné slunné počasí, nebo posedět do hospůdky. Protože byla akce přínosná pro všechny zúčastněné, těšíme se na další spolupráci.

VIZE POSKYTOVANÝCH SLUŽEB

Lidským přístupem ke klientům vytváříme vzájemně se obohacující partnerské prostředí, v němž doprovázíme seniory na jejich životní pouti až k poslednímu okamžiku. Bezpodmínečně a nerozlučně.